Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvníci těchto stránek, zde můžete diskutovat o dění kolem fotbalu, uvádět své názory či připomínky, popř. termíny tréninku. Váš komentář můžete přidat po vyplnění jména, nadpisu (téma příspěvku) a vlatního textu příspěvku. Pak už jen stačí opsat kontrolní kód a odeslat.
Upozornění: Příspěvky s nevhodným obsahem (vulgarismy, atd.) budou odstraněny a bude zablokován další přístup z dané IP adresy.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: soustředění

(Beda, 23. 9. 2014 17:06)

Zdar Brdis, jelikož už od jara vidím jaký je zájem o tréninky a celkově o fotbal, tak jsem nic nedomlouval a ani nevím, zda mají volné termíny.

Re: Re: soustředění

(brďa ml., 24. 9. 2014 9:53)

Když se najde alespoň 10, 11 lidí jako vždycky tak bych do toho určitě šel! No se mnou, Hanesem Drobným, Ferencem a asi i brnkalem můžeš počítat. Chce se to na fotbale vyjádřit trochu no...

Rozhodčí do Leštiny - Žaludi v akci :)

(Jura P., 18. 9. 2014 16:37)

Leština "B" - Písařov NE 28.09 16:00 Doležel L - Doležel T - Moťka

tréninky

(brďa ml., 15. 9. 2014 18:10)

V úterý 16.9. trenal není pro nedostatek hráčů, v pátek normálně v 17:00

Rozhodčí na Rapotín

(Jura P., 13. 9. 2014 20:18)

Písařov - Rapotín "B" Kubíček - Žák - Profous

fotbal s Třeštinou

(Pepan, 7. 9. 2014 21:56)

Ahoj hoši,píšu reakci na dnešní utkání. Jsem rád,že tam bylo pár kamarádů a pokecali jsme o skutečné situaci. První musím říct,že výsledek odpovídal dění na hřišti. A teď o mančaftu! Myslím, že už nejde absolutně o kolektiv, takže nečekejte kolektivní výkon a jedna nebo dvě individuality, které na to "mají", ale zase se jim nechce, to nezachrání. Za sebe říkám, že jestli si toho nikdo nevšiml,tak naše výkonost celkově klesá. Je to nedisciplinovaností a jestli někdo čeká výkony třeba ode mě, tak nad tím ať ani nepřemýšlí. Netrénuju už půl roku a je to tím, že na to nemám absolutně čas! Mně třeba jen nadání nestačí. Bohužel tu nebydlím a nejsem denně doma. Myslím, že na 3a3-cátnících to zrovna neleží nebo by nemělo! Takže na sebe nenechám nadávat (což bylo slyšet až na hřišti) a uznávám, že na 90 minut fotbalu nemám!!! Takže víc jak poločas už nepomůžu!!! Jinak o kamarády určitě přijít nechci!!! Takže chystat hřiště a jezdit na fotbaly budu určitě. Stejně tak i to pivo s vámi vypiju, pokud tam ovšem zůstanete a uražení neodjedete... Protože se nedokážeme sejít ani na poradu, jak to bude s naším fotbalem vypadat, tak čekám, že se aspoň tady někdo vyjádří! PS: Všiml jsem si hromady obličejů, co na mě koukají, jako kdybych se na fotbal "vysral"!!! Mějte se a přemýšlejte, ať to zase nevypadá, že si tu zase jen někdo plácal játra...:-)))

Re: fotbal s Třeštinou

(brďa ml., 8. 9. 2014 2:51)

Není nic lepšího než jít po takovým zápasem chrápat až ráno... Sem nasranej a zase dlouho budu, nemyslím si však že to platí u každého z nás. Jak si psal o tom kolektivu Pepo, v tom s tebou souhlasím, ale není to jen o kolektivní hře! Začíná to bohužel už v kabině, kde ten kolektiv není a to je nejvíc smutný! Výkonnost nemusí být nejlepší, ale když je super parta tak výkony na hřišti se od toho odvíjí. Nemáš pravdu v tom, že to není o vás 33 letejch, kdo jinej by měl tu kabinu povzbudit, vyhecovat? Ale sám si viděl kolik lidí bylo o poločase v kabině? A to ještě "někdo" s mobilem. Čtvrt hodiny po zápase už ani těch pár vyvolených... Oni měli o 5 let vyšší průměr a bojovali na tom hřišti, což se říct u nás o všech nedá! Hodně věci by se tady vůbec nemělo řešit na stránkách. Naše tréninky se ani nedají tak nazývat, ale tam bysme si to měli vyříkat alespoň v 10 lidech, nebo před zápasem, ale ne tady... Akorát pro srandu všem co se sem chodí bavit na náš účet! Nikdy sme nehráli supr kombinační fotbal a tim spíš by měl každej bojovat což mu síly stačej, jeden za druhýho, povzbudit se atd.. už jen to je polovina úspěchu! Víš jak se říká, může se prohrát, ale že polezeš ze hřiště po čtyřech... Každej musí začít sám u sebe co a jak by měl udělat líp a co nejdřív, tréninky v 17:00 úterý a pátek a v sobotu do Loučné hraje se v 16:00... Dobrou ;-)

Re: Re: fotbal s Třeštinou

(Beďa, 9. 9. 2014 16:03)

Borci, možná malinko narážíte i na mě, že jsem po fotbale hned vypadl, ale nechci a nebudu se na nic vymlouvat, ale jel jsem si dom lehnout, páč tu nohu mám v pič.... a hold teď ju v práci potřebuju funkční víc než kdy dřív. Za další, kolektiv tu byl výbornej, pamatuju si to moc dobře, páč už v Písařově kroutím aspoň 8 sezónu, ale vy starší si vzpoměňte, co nás chodilo na tréninky, já osobně netvrdím, že je nutný aby jsme se všichni sešli v úterý a v pátek, mě by stačilo, kdyby jste došli aspoň v ten pátek...Např. teď naposledy v pátek jsme tam byly čtyři, Petřík, Ferenc, Janek a já, pak se nám divíte, že děláme pičoviny a při tom se zraním, ale co máme vymýšlet ve čtyřech. Nadruhou stranu já už jsem taky za zenitem ( váha přišla, rychlost odešla), ale aspoň se snažím něco pro sebe a mančaft udělat a dojít na ten trenál. Vím, že se chodí do práce a o to víc si cením lidí, co si prohodí šichtu kvůli fotbalu nebo jdou na 16, aby mohli dojít na trenál. Další věc, je že spousta z nás má babu, ale je to vždy jen o tom chlapovi, jak si to doma zařídí a uvědomte si, že pokud Vás komanduje ještě před svatbou nebo před případným společným soužitím, tak jak to bude vypadat v budoucnu??? Zkuste tu ženskou namotivovat, např. tak že se s Váma projede na kole na hřiště, než odtrénujete, tak si dá 2 pivka, vínko atd. a pak zas pojedete domů. Taky co třeba sere mě je super dochvilnost, trenál je v 17,30 hod., tak tam jsem 10 min předem, aby se začalo v čas a ne že dojedu v 17:45 nebo až v 18 hod. a na domácí zápasy??? Nebudu komentovat, vždyť to je kolikrát do nebe volající, hosté se rozcvičují a my ani nevíme jestli ten nebo ten dojde...Taky mi vadí přístup některých spoluhráčů, někdo jim radí a co oni??? Pošlou ho do prde....Tak by to nemělo fungovat, když ti starší a zkušenější se mladším snaží poradit. No a závěrem, každej musí začít sám u sebe, nehledat chyby na těch druhých a říct si můžu já někoho jebat, když dělám to stejné?? Zkuste si spočítt, kolikrát jste za poslední rok byly na trenálu??? Některým by na to stačili prsty jedné ruky i s amputovaným palcem...Nechci se tady hádat, to vše patří do kabiny, ale napsal jsem tady svoji myšlenku, tak nad tím zkuste zapřemýšlet.....

Re: Re: Re: fotbal s Třeštinou

(brďa ml., 9. 9. 2014 23:36)

Dal bych ti za ten příspěvek like, ale tady to nejde.. :-)

Re: Re: Re: Re: fotbal s Třeštinou

(Nr. 10, 11. 9. 2014 0:02)

Nechtěl jsem, ale i já se přidám do diskuze...

Nejsme jediní kdo s Třeštinou prohraje. I přes nepříznivý výsledek bych zápas nehodnotil jako vyloženě špatný. Vyhráli protože chtěli vyhrát víc a náš snaživý výkon na ně prostě jen nestačil. Minulý víkend jsme zvládli famózně otočit utkání v Obědné a to tu nikdo z Vás nenapíše ani řádek?!
Prohraje se a hned chcete vše zase řešit, svolávat schůze na které ti kterých by se to mělo týkat stejně nepřijdou, půlka chce hned končit s fotbalem apod.
Ano možná se mohlo vyhrát, ale to možná....
Snad kdyby se víc bojovalo - otázkou zůstává, zda-li chceme nebo musíme všichni bojovat. O místo v sestavě u nás nebojuje nikdo - u nás má každý dokonce i své číslo. Zbývá už jen to jestli všichni chceme - upřímně si myslím, že ne...jak jinak si mám vysvětlit, že už před zápasem chce několik lidí vystřídat nebo třeba ani nechce na hřiště?!

Snad se nikdo neurazí - nechci si tu hrát na chytrého, jen přidávám svůj postřeh do diskuze.

Hlavy vzhůru a v sobotu pro body do Loučné!!! :)

Re: Re: Re: Re: Re: fotbal s Třeštinou

(brďa ml., 11. 9. 2014 2:36)

Hanes s většinou s tebou souhlasím, ale každej nemá svý číslo (skoro) a chtěl bych vysvětlit zrovna od tebe, jak se asi bojuje o sestavu? To by se mělo posuzovat podle výkonnosti a hlavně v trénincích ne? Kdyby chodilo pokaždé 10 lidí na trenal tak bude každej bojovat o sestavu jináč...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotbal s Třeštinou

(Nr. 10, 11. 9. 2014 10:59)

příklad: na fotbal chodím a chci vždycky hrát. Pokud bych seděl na lavičce, tak se budu snažit na příště dostat do základu. Např. vyšší účastí na trénincích nebo větší snahou na hřišti.....a to podle mého u nás chybí.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotbal s Třeštinou

(Beďa, 11. 9. 2014 12:58)

V tomto s tebou Hanes naprosto souhlasím, bohužel chybí konkurence a taky ve spoustě z nás takové to vnitřní nutkání zlepšovat se, být lepší než ostatní, nebečet a furt se na něco vymlouvat...Já dá se říct mám 100% účast na trenálech a hraju hovno, ale i přes to, že kolikrát šlapu na hřišti vodu, tak se snažím, hold někdy to jde někdy zase ne. Na trenáli chodm i proto, že tam jsou např teď maldší kluci už i o 10 let než já ( např. Ferda ) a snažím se jim poradit a předat své zkušenosti načerpané za ty sezóny v okresním přeboru, jelikož to je velice čitelná soutěž a vesměs ty hráče člověk už nás.

Rozhodčí Loučná

(Jura P., 9. 9. 2014 7:33)

Loučná Písařov SO 13.09 16:00 Přecechtěl Navrátil Šula

Utkání začíná už v 16,00!

Re: Rozhodčí Loučná

(brďa ml., 11. 9. 2014 2:43)

Přerušuji diskuzi, jen napíšu že odjezd do Loučné bude ve 14:15, víme všichni jak to vždy dopadá že... Zítra trenal v 17:00

Levná půjčka je k dispozici

(Reklamní manažer, 3. 9. 2014 19:00)

To je on-line reklamu ze soukromé peníze fondů/půjčování firmy v Kanadě. Potřebujete úvěr splatit své účty, nákup domů, úvěr k rozšíření vašeho podnikání, úvěr na investice? Nabízíme osobní půjčky pro jednotlivce, firmy, podnikatelé a ženy.

Použít a získat půjčku dnes, laskavě kontaktujte nás nyní přes náš oficiální email adresa níže pro více informací. Dík.

Kontaktní E-mail: info.calvingeorgefirm@gmail.com

Reklamní manažer.

trenal

(files, 2. 9. 2014 17:02)

zdar je dneska trenal

Re: trenal

(brďa ml., 3. 9. 2014 8:53)

Cau filas, kdyby nebyl tak to sem napíšu! V pátek ještě v 17:30, od příštího týdne to dáme na 17:00..

JJ

(Nr. 10, 31. 8. 2014 15:37)

Jirka Janků! :)

Změna termínu zápasu

(Jura P., 29. 8. 2014 8:13)

TJ Tatran Písařov:
SEFRAN – OP muži: A1A0702 – TJ Tatran Písařov x TJ JISKRA Rapotín „B“ z NE. 21.09.2014 na SO. 20.09.2014 v 16,00 hod.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96

následující »